MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

В цьому сезоні модні жіночі сорочки

Дівчина у сорочці
В цьому сезоні прийшла черга зайняти топ-сходинку в моді жіночим сорочкам. Вона вже давно стала і жіночим предметом одягу. ЇЇї унікальність полягає в тому, що вона може поєднувати декілька стилів одягу одночасно — і діловий стиль, і спортивний, і casual.

Відмінною рисою суто жіночої сорочки модно вважати полочку з гудзиками спереду і відкладний або стоячий комірець. Решта деталей можуть зазнавати значних видозмін через політ фантазії кутюрье.
Модна жіноча блузка

Звернемо увагу на офісний стиль одягу. Жіноча сорочка гармонійно вписується в «офісну лінію». Як вона виглядає? Це часто прямий крій і строгі чисті лінії. Повна відсутність декоративних елементів. Зазвичай така сорочка шиється з натуральної тонкої тканини, інколи з додаванням еластичного матеріалу.
Сорочка для офісного стилю

Часто вона чистого світлого (вершкового, рожевого) або темного кольору. Тут вже інколи потрібно слідувати розпорядженню дрес-коду фірми.
Стильна жіноча сорочка

Жіноча сорочка – річ універсальна. Вона може поєднуватися із костюмом, із класичними брюками, і спідницею-олівцем. До речі, з джинсами вона теж виглядає непогано.
Стильні жіночі блузи

Як не дивно, жіноча сорочка може ще виконувати роль сукні. Сорочка-плаття з'явилася в далеких 80-х. Вона запозичила крій чоловічої сорочки. Деякі ж сорочки-плаття навіть повністю імітують подовжену сорочку.

Модна сорочка-плаття

Завдяки такій сорочці-платтю, жінка набуває сексуального образу.

Ще одна роль жіночої сорочки — casual. Зберігаючи основні елементи і правила крою, casual сорочка «розслабляється» і набуває меж сафарі або мілітарі-стилю, позбавляється рукавів, стає прозорою або напівпрозорою.
сорочка в стилі casual

Окремою темою є жіночі картаті сорочки у «дроворубному» або ковбойському стилі. Вони незамінні не лише для дозвілля в місті, але і у вилазках на природу, ідеальні в комплекті з джинсовим одягом або брюками-карго.

Ретро-сорочки дуже популярні цього сезону. Вони прикрашені психоделічними елементами, що нагадують про епоху хіппі, або «копають» ще глибше, повертаючи у повсякденність жабо, банти, розширені рукави, мереживні елементи. Така сорочка може стати гідною частиною вечірнього вбрання, поєднуючись, наприклад, зі шкіряними брюками.
Жіноча блуза

Що й казати, практично і актуально. Жіночі сорочки, блузки — зараз це неодмінний атрибут справжньої жінки. Без них вже неможливо уявити сучасного гардеробу. Класичні блузи міняються постійно — до них додаються манжети, жабо, мережива, але... класична жіноча сорочка з прямим кроєм і строгими лініями залишається актуальною завжди...
Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Гость | 13.10.09 10:28

Мне очень нравятся рубашки, я их большая поклонница, а вот о рубашке-платье слышу первый раз, выглядит эффектно, надо бы прикупить.

Люся | 08.10.09 12:18

отличная одежда не только для работы, и всегда смотрится элегантно

Гость | 08.10.09 11:35

Я люблю рубашки и никогда не считала что их могут носить только мужчины.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua