MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

Ваш аромат. Як правильно підібрати туалетну воду чи духи

парфюм
Духи є певною частиною вашого стилю. І подібно до ваших альтернатив певного стилю в моді, аромат, який ви обираєте, багато говорить про вашу особистості.

Аромати дизайнерів зараз просто викликають захоплення величезними різновидами ароматів, з різними стилями дня і ночі, літа й зими. Ваші парфуми можуть багато розповісти про ваш настрій. На вибір «свого» запаху може піти іноді багато часу, але ви зможете бути впевненою в собі завдяки цьому аромату.

Часто трапляється так, що, перевіряючи вдома куплені нові парфуми, вам може не одразу сподобатись вибраний запах, тому краще за духи випробовувати на чисту і свіжу шкіру. Духи завжди треба пробувати на своїй шкірі, а не на спеціальній тестерній смужці. Інгредієнти в ароматах входять в реакцію з вашою шкірою, і це і є те, що надає їм їх унікальні якості. Тож, кращий спосіб довідатися, як духи будуть пахнути на вашій шкірі — перевірити аромат не відразу, а через кілька годин.

Нанесіть невелику кількість парфумів на внутрішню сторону вашої руки, де шкіра особливо ніжна, і зачекайте кілька секунд перед тим, як понюхати парфуми, щоб дати випаруватись спирту і розвинутися аромату. Не тріть парфуми, тому що ви можете «пошкодити» делікатні інгредієнти.

Парфуми проходять три стадії — вища — аромат, що ви помітите одразу. Потім середня і остаточна нижня стадія — стадія звикання до аромату.

Існує 6 категорій парфумів:
Квітковий — аромат квітів домінує в цій категорії, це легкі і жіночні духи.
Фруктовий — наповнений ароматом свіжих фруктів.
Свіжий — нові, енергійні і легкі аромати, з природним запахом.
Морський — запахи, що нагадують про море, свіжість, про все нове.
Лісовий аромат — глибокі, міцні духи з ароматом кори, листя.
Східний — інтенсивний, сексуальний, багатий запахами спецій, мускусу, ванілі та екзотичних квітів.

Вчені намагаються дослідити факт, як вибір парфумів може свідчити про характер людини? Виявляється, що людина, яка завжди використовує сильні парфуми, вважається дуже агресивною. У той час як спокійна людина віддасть перевагу більш м'яким, приємним ароматам. Тому навіть вибір парфумів може свідчити про вашу особистість. І тому, слід бути дуже обережним, використовуючи парфуми.

Не слід нехтувати тим фактом, що на різні заходи слід обирати певний вибір аромату (так само, як ви обираєте, що одягнути і який макіяж буде кращим). Наприклад, якщо ви йдете на співбесіду, ділову зустріч, не слід використовувати сильні, зухвалі духи — це певним чином може залишити нікчемні враження про вас.

Духи і аромат стали новою заявою моди сьогодні. Особливо вибагливі до вибору аромату молоді дівчата. Вони купують парфуми на різні випадки, деякі навіть намагаються мати різні парфумерні набори, що складаються іноді з абсолютно протилежних запахів. Духи відіграють важливу роль у вашому житті - за запахом ви можете не тільки взнати людину, але і, як припускають деякі вчені, можна навіть закохатися за запахом. У сучасному світі, який розвивається і не стоїть на місці, використання парфумерії стало величезною потребою.

Це не означає, що Вам варто витрачати величезні гроші на парфуми. Досить непогані і більш доступні духи є на ринку. Тож, Вам варто лише обрати парфуми, які задовольнять вашу особистість. Духи не є особливим показником вашого матеріального стану. Вони створені для того, щоб надати позитивне враження про вас, вашу натуру. Тому, як бачите, у сучасному світі ми не можемо навіть уявити своє існування без парфумів. Точно так само, як ви обираєте одяг і взуття, і всі інші аксесуари, вам також потрібно вибрати правильно духи, щоб просто насолоджуватися запахом.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Ольга | 22.02.11 15:22

У каждой любящей себя женщины,должно быть как минимум несколько духов.

Гость | 09.10.09 13:59

мне кажется туалетную воду надо выбирать в зависимости какую музыку вы слушаете

Гость | 13.07.09 14:39

Я выбираю аромат под настроение.Так я подчеркиваю свое эмоциональное состояние. Предпочитаю свежие и морские запахи. Они такие легкие, энергичные.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua