MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Вчимося не запізнюватися: цікаві ідеї

як не спізнюватися
Якщо ви народжені, щоб спізнюватися, скористайтеся нашими ідеями. Можливо, вам все-таки вдасться вставати з ліжка вчасно і до призначеного часу встигнути на роботу. Не будемо зайвий раз нагадувати про прописні істини – лягти спати раніше, перевести годинник, прокидатися під улюблену музику тощо. Ми обираємо більш цікавий шлях!

Беззвучний будильник
Так-так, тиша в цьому випадку діє набагато ефективніше, ніж трелі звичайного будильника. Повністю беззвучний будильник комплектується спеціальним бездротовим кільцем з вібромоторчиком. Прийшов час – і будильник спрацював, але без гучних дратівливих звуків. Щоб вимкнути будильник, доведеться трусонути рукою. Якщо після цього ви вляглися спати далі, будильник знову спрацює. З кожним разом вимкнути його буде все складніше, тому встати все-таки доведеться.

будильник оригінальний будильник

Проспав – плати
Якщо ви хронічно спізнюєтеся на роботу на 5-10 хвилин, закладіть парі з колегами. Грайте на гроші, причому робіть великі ставки. Тоді у вас буде прекрасна мотивація, щоб приходити на роботу вчасно. За кожен день, коли ви спізнюєтеся, в «загальну скарбничку» стягується плата. Проспав – плати! З цієї ж категорії – будильник, який «з'їсть» ваші гроші, якщо ви не встанете вчасно. Кладете в нього купюру побільше, і ваша вроджена економність візьме гору над бажанням поспати.

Більше будильників
Сьогодні навряд чи у когось вдома знайдеться більше одного будильника. Якщо ви соня і любите поваляться під теплою ковдрою, доведеться розщедриться ще на кілька будильників. Розставте їх по квартирі, не забувши залишити один у ванній кімнаті. Це найбільш дієвий спосіб – прокинутися і відразу ж вмитися холодною водою.

як не спізнитися на роботу

Геть стандарти!
Якщо стандартний мобільний додаток Будильник на телефоні не відрізняється високою ефективністю в ранкові години, пора вдатися до важкої артилерії. Встановіть додаток, що дозволяє відключити будильник, лише вирішивши математичну задачу. Або завантажте програму з підкреслено різкими і неприємними звуками, яка блокує кнопку вимикання при повторній спробі поспати ще 5 хвилин. Цікавих програм-будильників для смартфонів дуже багато, так що спробувавши кілька варіантів, ви гарантовано знайдете щось варте уваги.


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua