MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Велике прання за правилами

прання
Сьогодні існує величезний вибір пральних порошків для будь-яких видів тканини. Але чи вміємо ми ними користуватися? Чому трикотажна тканина розтягується і втрачає свою форму? Хоча і користуємося порошком для кольорових речей для делікатного режиму прання.

І як бути в такій ситуації?

Вибір порошку
Не існує ідеальних миючих засобів, тому замість погоні за універсальністю будемо шукати компроміс. Наступним кроком стане розвіювання міфів про правильний вибір порошку: фірма та ціна. Давайте будемо чесні і визнаємо вплив реклами на ціну і розкрученість торгової марки. Але часом не завжди варто наївно вірити «тьотям Асям» і всіляким вигаданим персонажам, які обіцяють вивести жирні плями за одне прання.

Другий аргумент — підробка. На жаль, на ринку дуже багато підробок і навіть якщо це не сильно видно, то немає гарантій, що порошок буде якісним. Саме це додає ще один вагомий сумнів, а чи варто платити за підробку? У цьому дуже сильно допомагає реклама, яка повинна змусити купити, а не проінформувати про товар. Що ж робити? Проаналізувати всі знання про порошки і послухати поради тих, хто вже вибрав свій порошок. Не хотілося б, щоб Ваш досвід з порошками був гірким, тому далі ми поговоримо про всі тонкощі вибору.

Коротка довідка
Речовини у пральних порошках:
Відбілюючі призначені для усунення сильного забруднення для білої і кольорової білизни.
Зв'язуючі пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу на стінках пральної машини.
Поверхнево-активні забезпечують відділення бруду від волокон.
Допоміжні — віддушка, ароматизатори, ензими (біодобавки), які забезпечують видалення плям білкового походження.

«Universal»
У побуті потрібно використовувати пральні порошки для білого, кольорового — незрозумілий, але найпоширеніший міф! Рідко цей міф підтверджується на практиці, і твердження, що необхідно користуватися всіма режимами прання, передбаченими виробниками. Але використовуємо ми делікатне прання і для білого, кольорового! Висновок — думка про обов'язкову наявність всіх видів порошків — відмінний рекламний трюк!

Всі ходові речі чудово можна відіпрати за допомогою універсального порошку. За статистикою — це 90%. Універсальні порошки містять хороші відбілювачі, які починають прати при температурі від 40 до 60 ° C. Також у них є ензими, які виводять плями. Такий вид порошку може істотно зекономити сімейний бюджет. Але в 10% інших випадків все-таки потрібен спеціальний порошок, оскільки ці ензими не підходять для прання делікатних речей з шовку та вовни.

Делікатне прання
Найкращі засоби для такого прання випускають у вигляді рідин. Вони обов'язково повинні містити бальзами і пом'якшуючі засоби, кондиціонер, віддушки ароматичні масла. В них не повинно бути ензимів!

Ще один міф — чим більше піни, тим краще прання. У цьому немає ніякого взаємозв'язку. Головне — якісний порошок і правильний режим прання.

Рекламні трюки
Наші рекламісти добре вміють користуватися ідеями американців. Ми говоримо про рекламу зі слоганом «до і після». Не будуйте ілюзій, що дорогий порошок здатний вивести специфічні плями з супер уїдливістю. Для цього існують спеціальні засоби для усунення плям. І якщо Ви не хочете отримати розтянуту тканину, а процес прасування перетворити на задоволення — використовуйте кондиціонери для прання.

Отже, підіб'ємо підсумки. Для прання в 100% нам необхідно мати універсальний порошок, рідкий засіб для делікатного прання, кондиціонер для прання та уважність з вибором режиму. Все інше — просто рекламні ходи і процвітаючий бізнес.
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua