MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

Вибір модної сумки

жіноча сумка
Вибір модної сумочки, що відповідає типу вашої фігури й обраному одягу, і разом з тим досить місткої, - завдання непросте і цікава. Адже, окрім засобу для транспортування усіх життєво важливих речей, сумка є ще й важливим модним доповненням Вашого образу. Адже, коли Ви обираєте джинси, Ви обов'язково дивитесь, як вони на Вас сидять, чи не сильно обтягують або навпаки.

Якщо Ви маєте намір вибрати собі сумку , то слід врахувати багато важливих деталей. Адже не обов'язково те, що модно, підійде саме Вам, Вашій фігурі. Вибір підходящої сумки часто подібний до нескінченного пошуку. Як раз коли Ви знайшли саме те, що Вам подобається, Ви знаходите і якийсь недолік у своєму виборі. Це гра методом проб і помилок, яка може виснажити НЕ лише ваш гаманець, але й енергію. Ось деякі кроки, які зможуть допомогти Вам розвинути більш організований підхід до вибору сумки.

Перевага стилю:
 • Колір: Який (які) колір (кольори) Ви любите? Який колір Ви часто носите? Перш, ніж Ви оберете колірні зміни, розгляньте, як Ви плануєте використовувати їх.

 • Форма: Легкий мінімалізм чи максималізм?
  При виборі сумки необхідно враховувати і свою статуру, адже сумка може додати зайвих
  кілограмів. Ідеальною буде тільки така сумка, яка буде протилежною Вашому типу фігури - тобто якщо Ви повненька, Вам потрібно підібрати невелику сумочку. А якщо Ви струнка, то Вам найбільше підійде велика сумка, яка додасть об'єму.
   

 • Спосіб відкриття: Ви віддаєте перевагу сумкам на блискавці, на застібці, або гудзиках?

 • Ручки: Подобаються сумки з довгими ручками? Любите носити сумку на плечі? Чи хочете носити сумку тільки в руках? (Пам'ятайте: довжина ручок також важлива. Чим довші ручки, тим більше Ви відчуваєте вагу.)

 • Окремі предмети: чи подобаються Вам сумки з комірками та кишенями? Чи потрібні Вам спеціальні деталі на сумці?

 • Розмір. У нинішній час багатство розмірів сумок просто вражає. Дизайнери пропонують нам всілякі варіанти - від маленької мініатюрної сумочки до великої сумки, в яку, здається, зможе поміститися весь гардероб. Не варто гнатися за модними
  тенденціями, обирайте лише те, що дійсно Вам підходить, і з чим Вам зручно.

  Нині популярністю користуються сумки, яку носять на плечі. Однак, це не кращий варіант для більш повних жінок, оскільки це підсилює і так не маленьку верхню частину тулуба.

 • Стиль - визначіться для чого саме потрібна Вам сумка. Вам просто необхідно щось, куди можна покласти гаманець і ключі, чи Ви дійсно людина, що належить до типу «Все своє ношу з собою »?

 • Здібності сумки - чи витримає сумка вантаж? Як легко Ви зможете отримувати доступ до всього?

 • Використання - як Ви будете використовувати сумку? Щодня для роботи, уїк-ендів або спеціальних подій? Ці фактори також повинні впливати на Ваш вибір.

Головне у виборі сумок, щоб вона поєднувалася з Вашим стилем одягу і ритмом життя. Якщо Вам необхідно постійно носити багато документів або книг, то нерозумно буде купувати сумку, в яку все це просто не влізе, і носити з собою ще й пакет. Та й яскраво зелена модна сумочка не буде гармоніювати з червоною вечірньою сукнею, якщо говорити про вечірні сумочки. Класичне правило: сумка повинна підходити за кольором до взуття, проте, цього правила у деяких випадках можна і не дотримуватися. Орієнтуйтеся на власний смак!

Не лінуйтеся витратити зайвий час, але підберіть саме те, що підійде Вам, підберіть саме ту сумку, з якою Ви зможете ходити і на роботу, і на прогулянку, і яка не буде заважати Вам або навпаки, губитися.
Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Alesya191 | JavaScript повинен бути включений | 17.02.15 15:55

Надя, насчет сумочки трасформера, посмотрите на sumki-bags ru

Ксения | JavaScript повинен бути включений | 15.05.14 01:14

Девочки, для меня главное, чтобы сумочка была вместительной! Все-таки носить приходится кучу самых разных вещей, думаю, все понимают, о чем я! Так что маленький ридикюль мне ни к чему, беру что-то посолиднее))) Нравится в этом плане бренд Carlo Salvatelli, такие сумки есть в Борселлино. На вид не очень большие, но очень вместительные.

Гость | 21.03.10 19:52

классные сумки

Гость | 05.02.10 13:32

Сумочки - это бесконечная радость! А их выбор и покупка - сплошное удовольствие. Сумочки мягенькие и жесткие, квадратные и круглые, большие и маленькие, черненькие, красненькие, беленькие, просто кожаные и с разными тиснениями, лаковые, матовые и полированные, тряпичные и замшевые... Им нет конца, а значит и счастью девушек тоже...

Надя | JavaScript повинен бути включений | 30.11.09 09:58

Ищу сумку с ручкой-трансформером,т.е. ручка из длинной превращается в средней длины или совсем малой длины. Не хочу таскать ремешок , как третий лишний, на сумке или в сумке, где и так есть уже две небольшие ручки, или в качестве широкого ремня над стоячей широкой ручкой.

Дашенька | JavaScript повинен бути включений | 26.11.09 20:24

я обожаю сумки любые формы и размеры,главное мне должно быть удобно.

Гость | 21.07.09 16:54

Для того чтоб выбрать сумку я могу потратить не лишний час, а лишний день. Особенно затрудняет выбор тот факт, что в моду вошли большие сумки. А мне идут только маленькие.

Гость | 21.07.09 16:53

Ну кому как, ведь сумка это как личная вещь каждой девушки и какая сумочка, то такая и девушка, а что в середине сумочки твориться, то про девушку много чего скажет.

Гость | 21.07.09 16:49

Знаете, у нас носят любые сумки "КРЫЗА" На такую мелочь не разоряться.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua