MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Висока мода

мода
«Haute Couture» - не просто ще одне французьке слово. Бальне плаття за $75 000 з 1000 шарів тюлі. Вінчальне плаття, розшите 400000 намистинками стеклярусу, ручної роботи. Пальто, що доходить до підлоги, з шматочків шкіри і шерсті, забарвлене вручну, - це все приклади «високої моди», або «від кутюр». Висока мода - це французький термін, що відноситься до одного з видів декоративної «високої» моди, що є часто абстрактною і експериментальною за своєю природою. Мода "від кутюр" дає шанс створити краще з кращого, використовуючи високоякісні тканини і унікальні матеріали, як, наприклад, застарілі види шкіри, кольчуги, або 24-каратне золото. Моделі «від кутюр» дозволяють дизайнерам експериментувати з інноваційною технікою шиття, ручною вишивкою і вишивкою бісером, а також створювати фантастичні, вишукані моделі, престижніші, ніж готові (для масового ринку) колекції.

Висока мода - це багатомільйонна індустрія, хоча більшість витворів «від кутюр» надзвичайно дорогі для виробництва. Проте, слава і престиж високої моди (особливо, коли її носять знаменитості) володіють унікальною здатністю прославити будинок моди, а це майже завжди веде до вищих продажів готових колекцій, які часто включають спрощені, доступніші версії «від кутюр».

Париж був лідером модної індустрії (і у високій моді, і в одязі масового виробництва) з 18-го століття, коли мода французької монархії у Версалі була прийнята людьми по всій Європі. Багаті жінки зі всього світу почали їхати до Парижа за покупками, і модна індустрія процвітала. Французькі швачки і кравці стали відомими, як найкращі в Європі, а зроблений в Парижі одяг вважався найкращим в світі.

На початку 20-го століття були засновані декілька перших міжнародних будинків високої моди в Парижі: Шанель, Ланвін, Крістіан Діор, Баленсиажа - лише деякі з них. Ці дизайнери використовували креативність і новаторство для створення прецеденту, і з часом породили друге покоління дизайнерів, серед яких Пьер Карден, Ів Сен Лоран і Еммануєль Унгаро. Сьогодні Парижу доводиться конкурувати з Міланом, Японією і Нью-Йорком за звання «епіцентру» світу моди, але коріння історії високої моди твердо закріпилося у Франції.

Хоча моделі «від кутюр» часто виглядають непрактичними, немає жодного сумніву в тому, що вони представляють все незвичайне і нове в моді. Кожен сезон дизайнери беруть на себе ризик поекспериментувати з матеріалами, кроями і формами, і безперервно створюють новаторські, надихаючі моделі.
Автор: Ксенія Ісаєва


коментарі

 
Гость | 10.08.09 11:35

Вещи "от кутюр" конечно классные, но мне они пока не светят, остается только мечтать.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua