MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Вивчення іноземної мови самостійно

вивчення іноземної мови
Знання іноземних мов у всі часи вважалось превілеєм. І до сьогодні це правило не змінилось. Адже той, хто володіє інформацією, володіє світом. А в іноземній мові інформації більш, ніж достатньо. Але що ж робити, якщо у Вас немає можливості відвідувати спеціальні курси або найняти персонального репетитора для того, щоб освоїти ази нового предмета? Відповідь проста — вивчати інозумну мову самостійно. У цій статті ми коротко розповімо про те, як правильно розпочати таку самоосвіту, а також на що слід звернути увагу, щоб досягнути успіху.

У першу чергу, обов'язково визначтеся зі своїми цілями. Саме від цього нюансу багато в чому залежить результат Ваших старань. Психологи наполягають, що основна помилка в самостійному вивченні нової мови — занадто завищені планки. Інакше кажучи, буквально через місяць-другий занять людина вже хоче говорити, писати і все розуміти. На жаль, цього досягти практично не можливо. Та і, в багатьох випадках, не потрібно! Статистика показує ,що більше половини носіїв мови не володіють усіма нормами і правилами. Будьте приземленими і не вимагайте всього відразу. Якщо Ви не отримаєте бажаного результату, не варто звинувачувати неправильні підручники чи складність мови. Уся справа в тому, що нічого не приходить до нас відразу. Пам'ятайте про те, що терпінням і працею всього добудеш!

іноземні мови

Головні Ваші помічники у самостійному вивченні іноземної мови — звичка і сила волі. Якщо не займатися регулярно, на досягнення бажаного результату знадобиться дуже багато часу. Обов'язково поставте собі за мету — приділяти вивченню мови певну кількість годин на тиждень. Дайте собі обіцянку не відволікатись ні на що, починаючи з комп'ютера і закінчуючи зустрічами з друзями. Уявіть, що Ви займаєтеся з репетитором чи відвідуєте мовні курси, тому підти із заняття ніяк не можна.

За словами багатьох спеціалістів, головними проблемами, з якими стикається той, хто вивчає мову, є відсутність контролю і помилки. Перший нюанс контролювати легше, ніж другий. Тому будьте уважними і навіть обережними під час вивчення. Не полінуйтеся лишній раз перевірити себе за допомогою словника чи підручника, щоб помилкова вимова чи правопис не залишилися в пам'яті.

вчитися самостійно

Читайте літературу і періодику мовою, яку вивчаєте. Навіть якщо спочатку Вам далеко не все зрозуміло. Кожне невідоме слово знаходьте у словнику, по можливості, запам'ятовуйте і вивчайте. Не забувайте, що словниковий запас — це головне у вивченні. Чим більше фраз, словосполучень і слів Ви будете знати, тим швидше зможете похвалитися тим, що таки підкорили мову. Дивіться фільми в оригіналі, але із субтитрами. Таким чином, Ви з легкістю отримаєте безкоштовні уроки хорошої вимови, а також зрозумієте, у яких ситуаціях слід вживати тей чи інший вислів.

література

Дуже важливу роль відіграє вибір методики. Перш ніж приступити до безпосереднього підкорення мови, обов'язково почитайте методологічну літературу і оберіть підхід, згідно з яким Ви будете працювати. Відвідайте форуми і дізнайтеся, як інші впоралися із завданням. Це допоможе Вам підшукати найбільш оптимальний метод. Також поставтеся серйозно до вибору підручника. На сьогодні, існує величезна кількість самовчителів, написаних різними авторами, які мають різноманітні підходи і рівні складності.

Дуже важливий нюанс — спілкування з носіями мови або хоча б з тими людьми, які знають її досконало. Бульш того, дуже допомагає переписка. Таким чином, Ви запам'ятаєте правопис слів, швидше навчитесь правильно будувати речення і відмінювати слова.

вчиит мову

Одне із основних правил самостійного підкорення іноземної мови — різноманітність. Намагайтеся звертати увагу на всі аспекти вивчення: фонетику, лексику, орфографію, усну і письмову форму, пунктуацію. Не «зациклюйтеся» на чомусь одному. Розвивайтеся, будьте впевними в кінцевому успіху, не піддавайтеся своїй ліні і постійно нагадуйте собі, навіщо Ви це робите.
Автор: Олена Яцик


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua