MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Як можна розпізнати характер з макіяжу

макіяж смокі айз
Виявляється, психологи провели лінію залежності між рисами характеру і макіяжем, який обирає жінка. Отже, сам макіяж може розказати багато чого про власницю. Наприклад:

Відсутність макіяжу можна розцінювати по-різному. По-перше, причина може бути медичного плану — жінка може не користуватися косметикою , тому що її компоненти викликають алергічні реакції або ж захворювання шкіри, при яких бажане утримання від косметики. По-друге, якщо ж жінка не користується косметикою без якихось серйозних причин, тоді можна говорити про занижену самооцінку останньої. Саме такі жінки втрачають основну якість — жіночність. Вони мало стежать за собою взагалі. Причини — лінь, відсутність часу, небажання подобатися чоловікам. Навіть бажання бути нарівні з чоловіками викликає у деяких жінок відмову від косметики, для них головне у житті — кар'єра. Ще є жінки, які не признають косметику взагалі. Вони думають, що Земля обертається довкола них... А тому, немає чого вносити корективи в те, що дала сама природа. Такі керуються правилом — сприймайте мене такою, яка я є...
обличчя без макіяжу

Ледь помітний макіяж може говорити про те, що жінка керується принципами життя суспільства, в якому їй доводиться спілкуватися. Просто так прийнято. Можливо, навіть є розпорядження такому макіяжу згідно з трудовою угодою. Як складова дрес-коду фірми, наприклад... Це зазвичай корекція вій тушшю та блиском для губ, хоча дехто умудряється обходитися контурним олівцем для очей. Такі жінки не люблять бути в центрі уваги. Свої перемоги над особами протилежної статі вони отримують лише за допомогою розуму.
ледь помітний макіяж

Яскравий макіяж може говорити про те, що жінка, що носить таке «бойове розфарбовування», хоче, щоб оточуючі на неї звертали увагу. Шар «штукатурки» може сказати про декілька речей — одні приховують природну непривабливість, може бути навіть якісь вади зовнішності..., а інші — особисті проблеми життя. Психологи кажуть, що такі жінки часто відчувають внутрішню неврівноваженість, занепокоєння, підвладні перепадам настрою. Не секрет, що багато жінок вирішивши в корені змінити своє життя, починають саме з макіяжу. Так вже складається, що «кричущий» макіяж змушує звертати на цих жінок увагу. Вони в ньому і мають потребу.
яскравий макіяж

Якщо макіяж роками не змінюється, один і той же постійно, то це може говорити про консервативний характер жінки. Класика — їх життєве кредо. Буває так, що за часів юності, молодості жінка знайшла свій колір, свою «родзинку» і слідує обраній лінії багато років. Ці жінки не люблять змін у своєму сталому житті.
постійний макіяж

Професійний макіяж говорить про те, що цей тип жінок любить все вишукане, стильне. Вони завжди «на гребені моди». Вони мінливі, люблять сюрпризи. Вони швидше за все не упевнені в собі і тому віддають макіяж у руки професіоналу. Унікальність, стиль — це кредо жінок, які носять професійний макіяж.
професійний макіяж

Взагалі, якщо людина протягом життя не раз може собі дозволити поміняти стиль макіяжу, це говорить про одне — про зміни в житті. Можливо, про нові риси вдачі, які з'явилися... або ж про зміну світобачення — це приходить з віком. Хоча, смаки можуть мінятися кілька разів навіть протягом одного року. Та і модні тенденції зазнають змін, якщо жінка почитує модні журнали і стежить за цим процесом. Але не важко розпізнати, що в макіяжі навіяно модою, а що йде з душі, з серця. Дійсно, макіяж може сказати багато про що.
Автор: Ксенія Ісаєва


коментарі

 
Гость | 07.10.09 10:50

Я отношусь к виду классик, выбрала один цвет и тем цветом крашусь, тока может бывает немного что-то меняю, потому что приедаеться всё таки!

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua