MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

Як прикрасити ялинку до Нового року 2013?

Новорічна ялинка 2013
Ялинка вважається символом життя і є одним із головних атрибутів Нового року. Напередодні свята ми завжди ставимо перед собою питання як же вбрати цю лісову красуню?

Судячи з того, що настає рік чорної водяній Змії, варто віддавати перевагу прикрасам чорних, синіх, зелених, золотистих і сріблястих відтінків. Крім того, в тренді прозорі і дерев'яні іграшки. Головною особливістю декорування повинна стати оригінальність, тому підійдіть максимально творчо до цього процесу. Якщо раніше Ви самі прикрашали ялинку, то цього разу спробуйте перетворити цю подію в певний сімейний ритуал. Нехай кожен додасть щось своє. Дітлахи безперечно будуть у захваті від такого захоплюючого заняття. У той же час, варто простежити, щоб новорічне дерево гармонійно вписувалося в загальний інтер'єр житла.

Дитина прикрашає ялинку

Шанувальникам традиційного європейського стилю можна прикрасити ялинку матовими і блискучими іграшками двох відповідних відтінків.

Сині і золотисті ялинкові іграшки

Новорічна красуня буде яскравою і барвистою, якщо повісити на неї різнокольорові кульки. Тим більше, що ці характеристики особливо привабливі для господині майбутнього року — Змії.

Різнокольорові ялинкові прикраси

Можна перетворити ялинку в грошове дерево. Це не тільки дуже цікавий і незвичайний варіант. Він здатний привернути у ваш дім фінансове благополуччя. Досить проявити фантазію: повісьте на ялинку золотисті і сріблясті прикраси, це можуть бути монетки, медальки, шоколадки і цукерки, загорнуті в блискучі обгортки і навіть справжні грошові купюри.

Всіх Ваших рідних і близьких здивує ялинка, декорована виробами handmade. Звичайно ж для цього знадобитися якийсь час, натомість Ваше рішення точно буде оригінальним і неповторним.

Ялинкові прикраси handmade

Враховуючи, що талісманом майбутнього року стане водяна Змія, доречними будуть прикраси в морському стилі. Прикрасьте ялинку кульками відповідних відтінків, всілякими мушлями і зірочками.

Завжди цікаво виглядає лісова красуня, декорована різноманітними фігурками. На завершення казкового образу можна повісити бантики і блискучий серпантин.

Новорічна фігурка

Одним із найбільш сміливих і незвичайних варіантів є ялинка, прикрашена живими квітами, які знаходяться в колбах зі спеціальним розчином і прикріплені до гілок. Це просто неймовірне видовище. Для такого оздоблення найбільше підходять хризантеми і гербери.

Ялинка, прикрашена живими квітами

Не забувайте і про такі новорічні аксесуари, як гірлянди, буси, дощик, сніжок. Вони нададуть зеленій красуні розкоші та блиску. Іграшки розвішуйте, починаючи зверху, поступово опускаючись вниз. Бажано, щоб зверху знаходилися невеликі прикраси, а внизу — найбільші. І звичайно ж обов'язково залиште місце для фігурки із символом майбутнього року Змії.

Намисто на ялинку

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам знайти найоптимальніший варіант для прикрашання ялинки. А сам процес принесе радість і задоволення Вам і Вашій родині.
Автор: Ольга Терещенко


коментарі

 
Валерий | JavaScript повинен бути включений | 30.10.14 23:11

Купить елку искусственную в timestar.com.ua

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua