MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

Як розважити гостей у Новорічну ніч

гості в новорічну ніч
Якщо ви надумали влаштувати Новорічну вечірку у себе вдома, то, як гостинному господареві, вам потрібно прикрасити квартиру і накрити стіл. Але, щоб було ще і весело потрібно потурбуватися про розважальну програму. У неї можна включити і візит Діда Мороза, і танці, і конкурси, й ігри. Ось декілька варіантів ігор, які розвеселять найвеселішого і дозволять весело провести час:

Гроші на вітер
Суть гри полягає в тому, щоб «віддути» гроші якнайдалі в три прийоми. Кожному учасникові видається грошова купюра. І від призначеного місця (старту) купюру потрібно «віддути», потім від того місця, куди вона опустилася і ще раз. Виграє той, хто далі за всіх «віддув» купюру. Переможцеві, звичайно ж, належить подарунок. Дуже весела гра і для учасників, і для уболівальників. Її можна провести як на початку вечірки, так і в кінці, коли все вже притомились, але вечірка ще триває.

Полювання на кульки
Для цієї гри знадобиться територія. Можна включити веселу музику. Беруть участь усі бажають. Кожному учасникові до щиколотки прив'язується по одній надутій кульці. І за командою всі учасники починають лопати кульки інших гравців, при цьому, прагнучи зберегти свою. Виграє той, у кого залишилася остання «жива» кулька. Гра рухлива і дуже позитивна і азартна, піднімаюча настрій усім присутнім. Таку гру можна провести посередині вечірки, коли вже всі поїли, попили, поговорили і пора порухатись і відновити настрій.

Везунчик
Це «алкогольна» гра. Її краще проводити в середині або в кінці вечірки. Гра застільна. Знадобиться склянка і чарка. У цій грі немає переможця, і вона продовжується, поки не набридне. Суть у тому, що кожен, по черзі наливає у склянку вино, а той на кому склянка наповниться до краю, повинен випити це вино. Для того, щоб не можна було визначити, через скільки гравців наповниться стакан, в чарку потрібно наливати кожного разу різну кількість вина. Тут не обійдеться без дружнього «шахрайства» і буде дуже весело. Головне вчасно зупиниться, щоб вистачило сил для інших конкурсів та ігор.

«Ведмідь прийшов»
Ще одна «алкогольна» гра. Її краще провести в кінці вечірки. Гра на витривалість, дуже азартна і весела. Потрібно вибрати ведучого. Кожному гравцеві наливають горілку. Біля чарки гравець кладе гроші (наприклад, гривню). Випивають. І після повідомлення ведучого про те, що «Ведмідь прийшов», всі лізуть під стіл, а коли ведучий повідомляє, що «Ведмідь пішов», усі вилазять. І, знову, всім наливається горілка, всі кладуть гроші і чекають повідомлення ведучого про ведмедя. Так продовжується до тих пір, поки з-під столу зможе вилізти лише один. Йому і дістаються всі гроші! Головне не переборщити з горілкою, щоб зрештою змогли вилізти з-під столу всі.

Рукавички
Гра усім знайома, на кмітливість і асоціації. Грають всі бажаючі. Одному гравцеві зав'язують очі і одягають рукавички. Таким чином, він повинен розпізнати на дотик того, на кого наткнувся у процесі руху. Проста, але дуже весела і забавна гра.

Знайди яблуко
Ну, дуже весела гра! На підлогу потрібно постелити килимок. На нього лягає дівчина, а на дівчину кладуть яблуко, але так, щоб другий гравець не бачив куди саме. Яблуко потрібно надкусити із зав'язаними очима. Зрозуміло, бажаючим виявиться хтось із чоловіків. Так от, коли тому зав'яжуть очі, дівчину міняємо на чоловіка. Весело буде всім!

Передай яблуко
Це командна гра. Завдання кожної команди передати яблуко, яке потрібно тримати зубами, від першого до останнього гравця. Виграє та команда, яка зробила це швидше. Переможцеві – приз! Весела гра!
Автор: Поліна Резніченко


коментарі

 
Лера | JavaScript повинен бути включений | 28.12.10 14:12

А нет попроще,каких нибудь игр на словах?

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua