MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Як «виглядати професійно» ?

Фраза «виглядати професійно» означає виглядати впевнено і презентабельною, при цьому відчуваючи себе зручно. Існують деякі принципи з приводу того, як виглядати краще — незалежно від Вашої професії — будь Ви фінансистом або простим працівником:

Доглядайте за себою: це повинно бути очевидною порадою для всіх освічених людей. Вмивайтеся, чистите зуби і упорядковуєте своє волосся кожен ранок. Якщо Ви звикли приймати душ не вранці, а після обіду, переконаєтеся, що Ви виглядаєте освіженими на той час, коли приходите на роботу. Інакше, Вам слід змінити свої звички. Уникайте одягати одяг з плямами, особливо в ті дні, коли у Вас призначені важливі зустрічі. Якщо ж Ви незграбні, спробуйте зберігати запасну блузу в столі... (на всяк випадок).

Не оголюйте своє тіло: офіс не м'ясний магазин, тому не треба демонструвати частини свого тіла. Не багато людей сприймуть Вас серйозно (незалежно від того, чи допускають вони це чи ні), якщо Ваші груди просто готові «випасти» з декольте, або видно живіт, навіть коли Ви не піднімаєте високо руки. Ви не повинні бути ультраконсерватором, але буде краще, якщо Ви прикриєте тіло. Якщо Ви носите облягаючий топ, оберіть просторніші брюки. Якщо Ви ПОВИННІ носити спідницю довшу за коліно, будьте абсолютно упевнені, що на Вас непрозорі панчохи. Незалежно від того, як Ви поводитеся поза офісом, одягайтеся в офіс пристойно.

Створіть свій власний стиль: якщо у Вас немає часу або фантазії поєднувати новий комплект одягу кожен ранок, обдумувати «попередню упаковку» на кожен день, Вам варто заздалегідь потурбуватися про свій гардероб. Купіть декілька пар брюк або спідниць різних кольорів і потім придбайте верхній одяг (піджаки, кофтини, куртки строгого крою, сорочки і так далі). Тоді купіть дві або три пари взуття, можливо одні чорного, а інші коричневого кольору. Тепер одягатися буде значно простіше. Все, що Ви повинні будете вибрати — це колірна гамма. Якщо Ви вибираєте гардероб виключно в межах однієї колірної гамми, тоді додатковими аксесуарами, можуть бути скромні прикраси різних відтінків, щоб Ви могли з легкістю формувати будь-яку комбінацію.

Слід обмежити використання аксесуарів: Аксесуари, які Ви носите в клуб, на вечірку на день народження до друга, на прогулянку або у торговельному центрі є не обов'язковими для офісу. Якщо вони великі або дратують когось, залиште їх для непрофесійного випадку. Це можуть бути великі сережки-кільця (такого величезного розміру, що через них можна протягнути руку), безліч браслетів на руці і щось ще, що може потенційно відвернути увагу навіть найбільш зосереджених Ваших колег. Ви ж хочете, щоб колеги оцінили Вас завдяки Вашій мудрості, відповідальності, а не завдяки Вашим диявольськи червоним сережкам.

Взуття має бути відповідним: обирайте взуття, яке Ви зможете носити в офісі. Ймовірно, Ви сидите за столом протягом більшої частини дня, але можливо, Вам необхідно буде проконсультувати людей або відвідати збори в інших кабінетах, можливо на інших поверхах або навіть в будівлях. Це означає, що Ви повинні бути в змозі пересуватися. Ваше взуття не має бути надмірно спортивним, або надмірно сексуальним. Залиште порвані тапки для гімнастики, а черевики на платформі для вечірки в стилі 1970-х. Взуття на шпильках не має бути настільки високим, а каблук — настільки тонким, щоб Ви спотикалися при ходьбі.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua