MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

новини

статті

Як зав'язати шарф: осінній street style

модні шарфи 2013-2014
З сезону в сезон модні шарфи знаходять все нові форми і кольорові рішення. Дизайнери пропонують носити шарфи не лише на шиї, а й на голові, поясі та сумці. Хустинка на шию, арафатка або палантин – сучасна модниця знайде застосування для будь-якого з цих аксесуарів.

Шарф – незамінна деталь гардероба. Як говорить Джорджіо Армані, «шарфи схожі на прикраси: вони відображають особистість, це каприз, вада». У світі моди є негласне правило: якщо ви правильно дібрали сережки, браслет і шарф, ви завжди будете чарівні. Сьогодні ми подивимося, як модниці з різних країн світу носять стильні шарфи 2013.

модні шарфи Великобританія
Лондон

шарфи 2013 Нью-Йорк
Нью-Йорк

шарфи 2013 Париж

модні шарфи Париж
Париж

У цьому сезоні модниці вирішили довго не роздумувати над способом зав'язування шарфа, обравши найпростіші варіанти.

Простий вузол
Підходить для будь-яких вузьких шарфів, шовкової хустки і пашміни. Шарф обертають навколо шиї кінцями вперед, кінці шарфа при цьому зав'язують у вільний вузол.

Європейський вузол
Підходить для будь-якого довгого шарфа, пашміни. Шарф складають удвічі, обертають навколо шиї. Складені кінці виробу простягають всередину кільця і затягують на шиї.

Вузол-аскот
Хустку складають навпіл, утворюючи трикутник, туго обертають навколо шиї кінцями назад. У фінальному варіанті кінці потрібно обернути навколо шиї ще раз і зав'язати спереду красивий бантик або вузол.

модні шарфи Москва
Москва

шарфи Хельсінкі
Гельсінкі

мода у Києві

мода в Україні
Київ


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua