MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Як знайти час для освіти?

самоосвіта
Якщо ви не знаєте, як виділити час для освіти у своєму чітко спланованому і забитому під зав'язку щоденному графіку, скористайтеся правилом 15 хвилин.

Ви все життя хотіли вивчити англійську, повернутися до занять гімнастикою, досконало вивчити Photoshop або отримати нову спеціальність за системою дистанційної освіти?.. Але все немає часу... І ви в черговий раз даєте собі відстрочку, сподіваючись, що коли-небудь час на навчання все ж з'явиться.

Насправді такий період ніколи не настане! Його просто немає і не може бути! Вам завжди бракуватиме часу на вивчення англійської мови або на відвідування студії фотомистецтва.

Єдиний вихід – почати діяти за правилом 15 хвилин.

Візьмемо англійську мову. Щоб вивчити або удосконалити мову в зрілому віці потрібно дуже багато часу, – думаємо ми. Звісно, це не справа однієї хвилини. І, звісно, ви не можете дозволити собі таку розкіш – виділити на вивчення англійської багато часу. Але експерти радять, почніть із 15 хвилин вивчення англійської по дорозі на роботу, під час обіду або перед сном. Просто почніть!

робота навчання

15 хвилин на день у підсумку перетворяться в 91 годину на рік! Погодьтеся, 91 година звучить вже більш оптимістично. Звісно, 91 година не дозволить вам досконало вивчити англійську мову або стати професійним фотографом. Але це той старт, який дозволяє подолати психологічний бар'єр і побороти лінь.

Де взяти 15 хвилин для навчання?
Для цього спробуйте визначитися, в який період дня ви відчуваєте найбільший приплив сил і енергії. Саме в цей час і робіть свою п'ятнадцятихвилинку. Поїздку на роботу і додому просто гріх не використати ефективно. Якщо ввечері ви любите посидіти в соцмережах або подивитися телевізор, виділіть 15 хвилин із цього часу на більш корисну справу.

15-хвилинна дисципліна
Якщо ви не поставите перед собою конкретні цілі, правило 15 хвилин не спрацює. У певний момент вам набридне. Так що не бійтеся ставити цілі: чого я хочу навчитися протягом цього тижня, місяця, яким буде фінальний результат.

освіта

Намагайтеся вчитися, використовуючи відповідні за стилем методики. Якщо ви аудіал і займаєтеся по дорозі на роботу, слухайте в машині подкасти англійською мовою. Або читайте прості англійські книги по дорозі додому в метро. Якщо читання вас не приваблює, дивіться фільми без перекладу. Словом, обирайте ті способи, які не будуть для вас тягарем. І тоді 15 хвилин зможуть наблизити вас до того, на що ніколи не вистачає часу...


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua