MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Якщо промокли ноги...

якщо промокли ноги
Осінь. Хочеш чи ні, а восени погода нам дарує дощі. І температура вже не та, що влітку. Якщо влітку, потрапивши під дощик ми тільки весело пустуємо, то осінній дощик може мати негативні наслідки. Ось, наприклад, якщо промокли ноги — назавтра чекай застуду. Як запобігти хворобі?

Розглянемо ситуацію, якщо у Вас намокли ноги дорогою додому. Тоді кращий засіб у цій ситуації — гарячі ванни для ніг. Паримо ноги. Ножні ванни займуть у Вас всього 15-20 хвилин. Використовуємо гарячу воду температури 40-42 градусів Цельсія. У воду бажано додати порошок гірчиці — 1-2 столові ложки на 10 літрів. Якщо ж Вас ще додатково до всього турбує нездужання в носоглотці, краще прийняти теплу ванну для ніг з сіллю і травами. Після чого, витери насухо ноги, одягти теплий одяг та лягти в ліжко. Для приготування ванни з сіллю використовувати воду 37-38 градусів Цельсія, 1 столова ложка повареної або морської солі на 10 літрів. Після процедури промити ноги теплою водою.

Друга ситуація, яка теж може бути — у Вас намокли ноги, дорогою на роботу. Як бути в цьому випадку? Вам може допомогти гаряча ванна для рук.

Як не дивно, але ванна для рук викликає рефлекторний прилив крові і до замерзлих стоп. Якщо є така можливість, підставте руки під теплий струмінь води (а можете набрати цілу ванночку в раковині).

Початкова температура води — 38-39 градусів Цельсія, потім протягом 10 хвилин збільшуйте температуру до 42-43 градусів Цельсія, нехай ще 5-7 хвилин руки побудуть в такій воді. Витріть насухо руки і бажано замотайте в хустку, шаль... Ноги не тримайте мокрими — перевзуйтесь, якщо є можливість в сухе взуття. Так Ви зможете уникнути застуди від промоченних ніг...
Автор: Кристина Новикова


коментарі

 
Гость | 09.09.09 11:26

Никогда бы не додумалась парить руки, когда промочила ноги

Гость | 09.09.09 10:39

Я лично никогда такое не делала, даже если промокала осенью под дождем, то максимуму пила чай горячий и всё. На утро никакой простуды не было.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua