MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Якщо Ви зібралися заміж за іноземця...

заміж за іноземця
Сучасний світ дає нам значно більше свободи і можливостей, ніж кілька років тому. Зараз людей вже не можна назвати «непідйомним совком», які лише і знають дім, телевізор, диван. Все більше людей їздять на відпочинок або просто помандрувати закордон. Деякі їдуть туди працювати, деякі пробують виїхати на пмп. А останнім часом все більше простежується така тенденція, що наші дівчата бажають вийти заміж за іноземця і виїхати жити до нього на батьківщину. Їх вже не приваблює сусідський хлопець, адже вони мріють про багатого казкового іноземця, який забере їх у розкішний будинок і буде купувати все, що вони захочуть.

Треба сказати, що наші дівчата подобаються іноземцям (слов'янська краса заслуговує на особливу похвалу). Та і в наших дівчатах більш всього виявляється бажання мати щасливу міцну сім'ю, на відміну від іноземних співвітчизниць-кар'єристок. Багато дівчат, яким не пощастило випробувати справжнє родинне щастя у себе в країні, намагаються знайти чоловіка закордоном.

Ми не даватимемо порад стосовно того, як правильно обрати чоловіка (адже в кожної з нас своє уявлення ідеалу). Просто поговоримо про ті національні традиції та особливості певної нації. Це не означає, що всі чоловіки однакові — ні. Просто ці межі в більшій або меншій мірі є видимими у кожному представникові сильної статі тієї або іншої країни.

Італієць. На перший погляд, цей чоловік — мрія кожної жінки. Від його компліментів закрутиться голова навіть у найдосвідченішої жінки. Італійці дуже романтичні, ласкаві. Чоловік-італієць платитиме за Вас в ресторані, він буде задовольняти будь-які Ваші забаганки та капризи. Італійці славляться своєю бурхливою сексуальністю і вибуховим темпераментом, тому вони завжди зможуть принести жінці неземне задоволення. У цьому плані вони завжди на висоті.

Але якщо поглянути на чоловіка-італійця під іншим прицілом, то з'явиться не одне АЛЕ... Так, найістотніше але те, що дратує і бісить усіх наших жінок — це те, що практично всі чоловіки-італійці «мамині синочки». Тому не дивно, що його вчинки будуть дуже сильно контролюватися мамою.

По-друге, італійці — натури, які люблять погуляти... А такого добра і у нас на батьківщині вистачає... Тому якщо Ви готові піти на будь-які поступки, аби сподобатися майбутній свекрусі і закрити очі на його пристрасть до любовних пригод, то можете сміливо обирати італійця.

Німець. За статистикою, саме у Німеччині найбільша кількість чоловіків, які вирішили пов'язати свою долю зі слов'янською дівчиною. Всі знають дійсну пристрасть німців до пива і футболу. Але така пристрасть виникає лише тоді, коли вирішені вже всі питання стосовно особистого життя. Про пунктуальність німців начувся багато хто, тому якщо хочете бути поряд з ним, доведеться стати такою ж. Вам ніколи не пробачать забудькуватість або непорядку в чомусь. Німці прагнуть жити за планом — як вони вирішили, так повинно і бути. Жодних відхилень бути просто не може. Німець навряд чи одразу зважиться одружитися з Вами — для цього йому знадобиться багато часу на роздуми. Він спочатку обдумає все наперед, зважить за і проти. Але якщо він вже прийняв рішення, то Ви ніколи його не зіб'єте зі шляху, він твердо стоятиме на своєму. Тому, якщо отримали пропозицію руки і серця, вчіться бути пунктуальною і удоскональте свою німецьку.

Англієць. Англія славиться своїми давніми традиціями, змінити які не можете ні Ви, ні навіть сам Господь Бог. Вже багато століть підряд кожен ранок дружина англійця готує йому на сніданок яєчню з беконом (тому навіть не намагайтеся пробувати приготувати йому вареники або борщ). А кожен вечір в five o'clock повинен стояти на столі чай з молоком. Якщо Ви звикли плакати в жилетку подругам навіть через дрібниці, відвикайте від цього — в Британії такого просто не люблять. Там прийнято говорити завжди лише про приємне, позитивне, хороше. Якщо Вас запитають «як справи?», то не дивлячись на то, що Вам хочеться ридати з якоїсь причини, Ви все одно повинні відповісти «добре». У Британії цінують освічених дівчат, які легко можуть підтримати розмову на будь-яку тему.

Слід бути готовою і до того, що якщо в роду англійця була більш-менш відома особа, то він Вам нагадуватиме про це щодня. Тому якщо Ви хочете безповоротно завоювати серце англійця, то при особистій зустрічі або при складанні анкети для сайту знайомств зазначте, що прабабуся Вашого дідуся була із дворянської родини. Це одразу ж його підкорить.

Француз. Чомусь більшість жінок вважають, що вийти заміж за іноземця — це рівноцінно потраплянню до раю. Всі вони вважають, що французькі чоловіки — це такі собі Д”Артаньяни, які готові заради коханої жінки на все. Але в реальному житті все виходить не так — обіцяють зірочку з неба, а дарують насправді просту недорогу біжутерію або духи. Закохуються такі чоловіки дуже швидко, уміють говорити про кохання безумно красиві слова, але варто бути готовою до того, що французи дозволяють собі фліртувати направо і наліво. Тому ревнивим жінкам дуже не рекомендується зв'язувати своє життя із французом.
Французи — тонкі цінителі мистецтва, люблять поговорити про мистецтво, живопис, політику, тому їх обраниця повинна не гірше у всьому цьому розбиратися.

Кого обирати, вирішувати Вам, адже багато що ще і залежить від того, наскільки Ви готові прийняти чужу культуру, традиції...
Автор: Поліна Резніченко


коментарі

 
Гость | 07.12.09 10:54

почему-то заморский принц всегда кажется более привлекательным, а на самом деле и он не без изъянов.

Антонина | 03.12.09 12:44

и ни один иностранец мне не подходит, придется выходить замуж за украинца.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua