MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Захоплива історія міні-спідниці

мини-юбка
Чи пам'ятаєте Ви моду 60-х? Ви можете багато що і не пам'ятати, але 60-і були відомі як дуже фешенебельне десятиліття. Яскраві кольори змусили моду відступити від історії. А чи знаєте Ви людей, які є засновниками моди?

Як приклад візьмемо міні-спідницю. Вона була вперше побачена на Мері Квант в 60-х роках на вулицях Карнабі. Під час її першої появи, світ був просто приголомшений, адже таку коротку частину одягу вважали дуже сміливою в ті часи. Прийнятною довжиною спідниці була довжина до коліна, але коли жінки побачили Мері в такій короткій спідниці, це стало миттєвою тенденцією. Були й інші люди, яким присвоювали створення міні-спідниці, але Мері ще і популяризувала цю частину гардероба, виставляючи напоказ і перетворюючи на джерело прибутку. Мері Квант була одним з піонерів стилю Лондона — саме вона ввела в здивований світ не лише колготки з малюнком, не лише поняття «High street fashion boutique»... але також і міні!

До початку 1960-х в Лондоні не було окремого , напрямку в моді, створеного спеціально для молоді, — існував лише модний дорослий і дитячий одяг. Але це було до того, поки Мері Квант не відкрила «Bazaar» - один з перших бутіків такого стилю. «Bazaar» був повністю присвячений підлітковій молоді, він був просто переповнений джемперами для худих підлітків, чобітками з високими халявами, білими змінними комірами, і - звичайно - легендарними міні-спідницями. Квант вивчала креслення в коледжі Goldsmith перш, ніж відкрила «Bazaar» під Лондонським рестораном свого чоловіка. У 1966 р. вона була нагороджена OBE за її вклад в fashion-індустрію, а також виграла першу винагороду в номінації «Сукня року».

Починаючи з 1958 року спідниці ставала все коротшими, Мері Квант бачила міні-спідницю одночасно практичною і вільною, саме тому вона її зараховувала до молодіжної моди. Мері Квонт назвала свою нову лінію одягу на честь автомобіля (їй дуже сильно подобалися малогабаритні автомобілі, тому її симпатія втілилася в створення обмеженої версії випуску таких спідниць). Модниці Лондона завжди з великим бажанням прагнули спробувати нові речі, ніж модниці наближених заморських міст, і в результаті вони прийняли цей новий, спірний дизайн спідниці — так само, як прийняли колись колготки з малюнком від Квонт. Коли про Лондон заговорили, як про відданого послідовника моди, інші країни також прийняли такий стиль.

Поряд з міні-спідницею почалася і сексуальна революція. Тепер речі, які колись вважали забороненими і надто відвертими, стали доступнішими. Поява міні-спідниці в цей час стала і кращою рекламою сексуальної революції. Дівчата у всьому світі були просто шалено щасливі від такого винаходу — адже вони могли похвалитися симпатичними ніжками, не показуючи при цьому надто багато! Це була вірна ознака упевненості і жіночності. Це був час, щоб показати іншу сторону жінки — час для нової свободи, адже більше не було потреби в тому, щоб прикривати тіло довгими спідницями, сукнями. З тих пір міні-спідниця стала головним атрибутом гардероба кожної дівчини. Стиль був відновлений у 80-их, коли Мадонна носила чорну міні-спідницю з лайкри високо на стегнах.

Ще більш сміливо і сексуально виглядало, коли дівчата одягали міні-спідницю з колготками в сіточку або прозорою сорочкою. У 90-их міні-спідниця долала свою дорогу до професійних царств моди. Спідниці, які всього лише трохи були видні під піджаком, такі самі, як носили Хизер Локлер або Аманда в «Районі Мелроуз», привертали загальну увагу, і викликали протиріччя. Чи розвивалася міні-спідниця дуже швидко? Або дійсно це було новою тенденцією, яку всі повинні були прийняти? Мода має тенденцію швидко змінюватися і з такою швидкістю, як виникає і минає примха, міні-спідниця буде також з часом змінюватися. Але тим не менш, вона так само буде показувати впевненість кожної жінки у своїй власній індивідуальності.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Гость | 10.07.09 14:02

Мэри Квонт просто героическая женщина. Можно сказать, что это она начала сексуальную революцию.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua