MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Жакети і піджаки — must have

жакети і піджаки
Жакет здатний перетворити будь-яке вбрання на стильний образ, — так стверджують дизайнери. Якщо раніше ця річ більше пасувала лише для ділового стилю, то сьогодні її можна комбінувати з різним одягом: як casual, так і зі спортивним. До того ж змінилося ставлення до відмінностей між піджаком і жакетом. Тепер їх складно віднести виключно до чоловічого або жіночого гардероба. Особливо вони не відрізняються, піджаку властивий якийсь офіціоз і строгість, жакет виконує роль більш легкої і елегантною курточки, але в сучасній моді — ці слова стали синонімами.

Піджак (від англ. Pea-jacket) — куртка з довгими рукавами і відкритим відкладним коміром, що застібається на гудзики. «Кому як зручно, так і носить. У Армані часто і гудзички на жакетах бувають. Та я так собі іноді міняю на різні сторони», — сказав один авторитетний дизайнер. У цій статті ми підготували цілий фотоогляд модних жакетів сезону весна-літо 2012 з показів pret-a-porter чотирьох світових тижнів мод.

Жакети
Жіночні і романтичні жакети були представлені в багатьох колекціях. Вони гармонійно стають головною деталлю весняно-літнього модного образу, тому вони будуть ключовою річчю. Ніжні жакети пастельних відтінків можна побачити у колекціях Chanel, Azzaro, Louis Vuitton, Phip Lim, Balmain, Antonio Beraradi. Вечірні та ділові варіанти пропонує Gucci, використавши блискучу тканину для створення елегантних жакетів.

модні жакети

жакет весна 2012

жакет літо 2012

жакети

Жакет чи піджак
Сучасні тренди диктують перехід чоловічих елементів гардеробу в розряд жіночих. Дизайнери представили нову тенденцію — комбінування деталей піджака і жакета в одному виробі. Головний акцент ставиться на борти, але основний фасон залишається жакетний. Кращі моделі можна побачити в колекціях Mark Jacobs, Blumarine, Iceberg, Diane von Furstenberg.

піджаки весна 2012

піджаки літо 2012

жіночі піджаки

стильні жакети

Чоловічий фасон
Ця тенденція — продовження попереднього напрямку. Стиль boyfriend втілився у піджаках, певною мірою, схожих на смокінги. Balenciaga, Bottega Veneta, DKNY, Philip Lim, Derek Lam, Rowley, Emilio Pucci яскраво представили цей тренд у своїх весняно-літніх колекціях. Актуально — поєднання різних текстур в одному піджаку. Мабуть, на появу цього тренда також вплинув стиль 80-х років. Не зважаючи на це, такі моделі виглядають надзвичайно елегантно.

тенденції піджаки

стильні піджаки

трендові жакети

Лінія талії
Акцентування лінії талії за допомогою найрізноманітніших поясів і ременів продовжує бути наймоднішим трендом. Для різноманітності образів існує неймовірна кількість варіанцій зав'язування поясу, що надасть зовнішньому вигляду більше жіночності. Burberry, Cherchel, Georgio Armani використовують цей тренд в своїх колекціях.

ремінь на піджаці

Борти
У моду повертаються двобортні піджаки з особливим акцентом на фурнітурі. Гудзички, блискавки та інші деталі повинні бути яскравими, як в колекціях Fendi, Emulio Pucci, Gucci.

двобортні піджаки

модні піджаки

Комбінуйте жакети із сукнями, спідницями, шортами. До сірих, чорних і білих піджаків додавайте яскраву біжутерію, яка, до речі, повинна зайняти одне з головних місць у весняно-літньому гардеробі. Топовими будуть піджаки і жакети з вилогами.
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua