MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Живи повільно: основні принципи слоулайферів

що таке слоулайф
Ви напевно помічали, що життя з кожним роком біжить все швидше. Вільних хвилин стає все менше, а постійний поспіх набуває глобальних масштабів. На противагу скаженому ритму життя з'явився новий рух — слоулайф (slow life — повільне життя). Прихильники цього напрямку живуть повільно, отримуючи задоволення від будь-якого процесу. Можливо, вам також варто переводити себе в уповільнений режим... Хоча б зрідка...

Повільно прокинутися, неспішно вилізти з-під ковдри, насолодитися сніданком, піти на тривалу прогулянку — так живуть слоулайфери. Та вони просто витрачають час даремно, — скажете ви. А ось слоулайфери вважають, що вони живуть по-справжньому, а не перебувають у постійній облозі дзвінків, зустрічей, швидких перекусів, тижневих відпусток і півгодинних зустрічей з коханими.

неспішне життя слоулайферів

Їж, молися, кохай — але роби все це неспішно! Саме такими принципами керуються слоулайфери. Рух slow movement виник у кінці 80-х на Заході. І тільки зараз починає проявлятися в Україні. Частиною філософії слоулайф є так званий слоуфуд — на противагу глобальній популярності фастфуду.

Як же все встигнути, якщо нікуди не поспішати?

Слоулайфери нікуди не поспішають і ніколи не метушаться. Навіть коли виконують важливе завдання керівництва або готуються до відповідального заходу на роботі.

закохана пара слоулайферів

Не відволікайтеся на телефонні дзвінки, соцмережі, пошту, скайп — сконцентруйтеся на виконанні завдання, і не заходьте у свій акаунт у соціальних мережах без потреби, за необхідності поставте телефон у беззвучний режим.

Повноцінний обід в хорошій компанії. Відмовтеся від перекусів на робочому місці, проводьте обід з користю і для тіла, і для душі — спілкуйтеся в компанії колег або зустрічайся з друзями.

Викиньте телевізор. Слоулайфери вважають його абсолютно не корисною річчю.

На вихідних — ніякого комп'ютера. Не займайтеся робочими справами на вихідних. Та й взагалі, не включайте комп'ютер — гуляйте, спілкуйтеся з друзями, подорожуйте, розважайтеся — без нетбука і планшета!

slow life

Відпустка — не менше місяця. Слоулайфери не вважають тижневу поїздку до Криму відпусткою. Щонайменше місяць, кожного тижня переїзд на нове місце — ось справжня відпустка прихильника «повільного життя».

Медитація, йога, тантричний секс — практично всі слоулайфери практикують різноманітні східні техніки розслаблення тіла і розуму.

философия слоулайфа

Чим швидше ви рухаєтеся, тим частіше потрібно робити зупинки. Інакше «швидке життя» на межі нервового зриву дуже скоро дасть про себе знати. Жити в постійному поспіху сучасних людей змушує страх — страх пропустити важливе, не стати успішним, не досягти омріяних планів, бути гірше інших. Щоб знайти свій ритм життя, для початку потрібно перемогти власні страхи! Ну а приклад слоулайферів завжди допоможе навчитися насолоджуватися кожною хвилиною!


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua