MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Звільненню можна перешкодити

Звільненню можна перешкодити
Наш світ змінюється — життя, що протікало тихим струмочком років так 15-20 тому перетворилося на бурхливий соляний потік, який несе нас казна-куди... І все це завдяки науково-технічному прогресу і новим технологіям. Ось декілька порад для того, щоб не потрапити в кандидати на звільнення, а якщо це сталося, бути абсолютно впевненим в завтрішньому дні.

Постарайтесь стати значимим і незамінним фахівцем. Це означає, що своєю роботою Ви здатні задовольняти найосновніші потреби працедавця.

Для цього будьте завжди в курсі останніх змін в бізнес-ситуації компанії. Постійно підвищуйте свою кваліфікацію, професійні і психологічні навики.

Вивчіть необхідні вимоги до бажаних Вами посад і плануйте свій розвиток відповідно до цих вимог.

Ставте перед собою цілі й плануйте їх досягнення. У Вашому життєвому плані має бути не лише робота, але і цілі особисті. Майте цілі не лише короткострокові, але і довгострокові.

Плануйте! Краще всього, якщо у Вас є значимі цілі в різних сферах життя, а життя не обмежене лише роботою.

Постійно будьте в курсі останніх подій на ринку праці: періодично оцінюйте свою кваліфікацію і вартість, постійно підвищуючи її. Заглядайте на сайти з працевлаштування або почитуйте відповідну періодику.

І найголовніше: проявляйте ініціативу самі, а не чекайте, коли щось запропонують. Візьміть управління життям у власні руки, і тоді жодна несподіванка не зможе збити Вас з наміченого курсу!
Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua