MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація


Мы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
бренди
Всi (34)
Doc Johnson (33)
Topco Sales (1)


фільтри та сортування
Сортувати:

Наявність товару:

показувати по

Ми гарантуємо, що ніхто не зможе визначити вміст посилки з Вашої покупкою. Завдяки пакувальним матеріалам неможливо на дотик ідентифікувати товар. На посилці немає написів про товар, його особливості, виробника. Тому служби доставки і кур'єри не володіють інформацією про Вашу покупку.

В інтернет-магазині МОДНА можна купити віброіграшки за доступною ціною без передплати. У Вас є можливість, не виходячи з дому, підібрати вібратор, фаллоімітатор і вибростимулятор. Всі ці предмети допоможуть урізноманітнити Ваше інтимне життя. Кожна пара знайде для себе кращий варіант, що здатен доставити насолоду. Доставка в Черкасах до дверей БЕЗКОШТОВНО, в Києві до дверей від 30 грн, по Україні кур'єрською службою від 16 грн.

Доставка здійснюється по всій Україні: Черкаси, Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Львів, Донецьк, Запоріжжя, Сімферополь, Миколаїв, Луганськ, Вінниця, Севастополь, Херсон, Полтава, Житомир, Кривий Ріг, Чернігів, Хмельницький, Рівне, Маріуполь, Суми , Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Кременчук, Луцьк, Євпаторія, Біла Церква, Краматорськ, Бердянськ, Макіївка, Горлівка, Дніпродзержинськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Алчевськ, Павлоград, Івано-Франківськ, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський.

Іноді повсякденне життя стає сірим та буденним, а нових вражень так не вистачає... У сучасному світі помічниками у відносинах між чоловіком і жінкою виступають іграшки для дорослих, а саме вібратори. Вони допомагають досягти сексуального задоволення парам в будь-якому віці. Особливо цей прилад важливий при деяких медичних та психологічних проблемах.

Цікаво, що цей винахід став популярним ще з моменту своєї появи в XVIII столітті. Він був спеціально розроблений для лікування різних жіночих хвороб. Спочатку вібратор представляв собою стаціонарний пристрій. Але поступово він еволюціонував: змінився не тільки його зовнішній вигляд, але і призначення. На початку минулого століття перший електричний вібратор став офіційним п'ятий домашнім електроприладом. Через кілька років він став вільно поширюватися на прилавках магазинів східних і європейських країн. Сьогодні ця іграшка продається лише в спеціалізованих місцях.
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua